Хороші результати коростенських легкоатлетів.

23 Лютого 11:49

19 та 20 лютого у Житомирі проходив чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків. Наше місто на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетки Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича.

За результатами змагань учениця ЗОШ №1 Каленська Єва здобула срібні нагороди (біг на дистанції 60м та 300м). Учениця НВК №2 Андрійчук Юлія виборола І місце (біг на дистанції 800м). Учень міської гімназії №7 Каленський Кирил здобув І місце (біг на дистанції 1500м). Учень ЗОШ №8 Прищепчук Руслан виборов І місце (біг на дистанції 300м та стрибки в довжину) та ІІ місце (біг на дистанції 800м). Учениця ЗОШ №9 Сергієнко Марія здобула ІІ місце (стрибки в довжину). Учень міського колегіуму Тарасенко Ілля отримав І місце (біг на дистанції 800м). Учень ЗОШ №13 Ейсмонт Артур став чемпіоном області з бігу на дистанції 60м, 300м та стрибків в довжину. Учень ПТУ №16 Сотник Андрій здобув І місце (біг на дистанції 800м та 1500м). Серед дорослих Пархомчук Олексій виборов І місце (біг на дистанції 1500м та стрибки в довжину).
Вітаємо з хорошим результатом наших земляків.