Хороші результати коростенських борчинь на І-му Відкритому турнірі з вільної боротьби серед дівчат ,,Малуша”.

23 Лютого 11:46

19 лютого спортивному комплексі ,,Мал” проходили змагання І-го Відкритого турніру з вільної боротьби серед дівчат ,,Малуша”. Засновниками турніру стали виконавчий комітет Коростенської міської ради, департамент культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації та Асоціація спортивної боротьби Житомирської області. На урочисте відкриття турніру завітав міський голова Володимир Москаленко, який привітав усіх учасників турніру із початком змагань та побажав спортивних успіхів, гарного настрою та нових перемог. Честь нашого міста на змаганнях захищали вихованки Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича. Кращий результат на турнірі показали учениці міського ліцею Марченко Софія (вагова категорія 53кг), яка виборола срібну нагороду, Котвицька Діана (вагова категорія 49кг) та Дмитренко Валерія (вагова категорія 61кг), які здобули бронзові нагороди. Учениця ЗОШ №3 Вовк Дарина (вагова категорія 40кг) також посіла третю сходинку п’єдесталу.

Вітаємо з хорошим результатом юних борчинь.