ХІІІ Щасливий Фестиваль дерунів запрошує гостей

26 Серпня 12:56

Столиця древлян, місто Коростень запрошуємо гостей на ХІІІ Щасливий Фестиваль дерунів , який відбудеться 4 вересня 2021 р.
Офіційна частина святкування розпочинається о 12 год. на центральній сцені парку «Древлянський» з привітального слова та традиційного майстер-класу від міського голови з приготування дерунів. Цього дня в програмі автентичні виступи учасників Фестивалю «Грай, гармонь!» та «Коростень збирає друзів», смачні та яскраві виставки-продажі, неймовірна кількість оригінальних страв, ярмарка майстрів, змагання та конкурси, розваги та веселощі, майстер-класи, сюрпризи, зіркові гості, призи та цінні подарунки, незабутні сюрпризи від організаторів.
Під час Фестивалю дерунів будуть проводитись конкурси: Найбільший і найоригінальніший овоч та фрукт Коростенщини, Кращий національний костюм (чоловічий, жіночий, дитячий), Дерунярський ласун, «Коса-дівоча краса», «Зірка дерунярського мистецтва» (найсмачніші деруни), «Дивовижна самобутність» (краща презентація дерунів та облаштованого місця), Найдешевші деруни, Кращі селфі, вірші, гасла про деруни, Картина з дерунів на тарілці (діти до 16 р., дорослі, організації). Вперше – Найсмачніше гастрономічне вбрання .
Фестиваль дерунів поєднує у собі колорит і традиції, міжнародну масштабність і домашню атмосферу, рекорди, «фішки». Це свято живої української культури під відкритим небом. Ми впевнено розвиваємося, вдосконалюємося, намагаємось поєднати турботу про свою минувшину та найновіші здобутки сучасності.
Найунікальніше свято цієї осені – Дерун Fest-2021 запрошує поринути в атмосферу смаку, веселощів, драйву та неймовірних вражень.
Будемо раді, якщо Ви відвідаєте ХІІІ Міжнародний Фестиваль дерунів і розділите з нами атмосферою свята смаку і єднання.