Громадське обговорення проєкту Постанови Кабінету Міністрів України

3 Липня 17:58
Сьогодні, 03.07.2023 року в залі засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради відбулось публічне громадське обговорення проєкту Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України».
Виступили народний депутат України Володимир Арешонков, міський голова Володимир Москаленко, голова державної військової адміністрації Юрій Тарасюк. Слово було надано депутатам рад, представникам спілки ветеранів Чорнобиля. А також мали слово голови Народицької, Горщаківської, Овруцької, Олевської, Ушомирської громад, які закликали до об’єднання з метою припинення розгляду даного проєкту постанови.