В його межах планується надати підтримку українським підприємствам, які постраждали від війни, на впровадження енергоефективних проєктів.
Запрошуємо на презентацію проєкту 7 вересня о 10:00 год.
![🙋🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1/16/1f64b_1f3fb.png)
Під час онлайн-презентації проєкту спікери розкажуть про мету ініціативи, а також проінформують потенційних учасників – представників українського бізнесу – про умови отримання гранту.
![👉🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f449_1f3fc.png)
До участі в заході запрошують господарські товариства (товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, повні товариства, акціонерні товариства) та комунальні підприємства, що розташовані та/або працюють у Сумській, Харківській та Чернігівській областях, а також – представники ЗМІ.