Топ теги:
Попередження

Грантові можливості в рамках Програми міжнародної співпраці заради економічного розвитку EU4Business: відновлення, конкурентоспроможності та інтернаціоналізація МСП

13 Вересня 11:45

 

750 грантів до 4000 євро для мікробізнесу.

Мета -відновлення діяльності мікропідприємців на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були деокуповані, а також посилити стійкість мікробізнесу в умовах війни з усіх інших регіонів України.

Вибір отримувачів грантів відбуватиметься трьома хвилями, для участі в яких мікропідприємець має подати заяву на порталі Дія Грант від EU4Business для мікробізнесу. Дія (diia.gov.ua).

8-12 серпня 2023 р. – перша хвиля для мікропідприємців, які зареєстровані та провадять діяльність в найбільш постраждалих від війни областях (Дніпропетровський, Донецькій, Запорізькій, Київській (окрім м.Київ) Луганській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській, Харківській та Херсонській)

22 серпня -04 вересня 2023 р. – друга хвиля для мікропідприємців, які зареєстровані та провадять діяльність на деокупованих територіях раніше тимчасово окупованих територіальних громадах Київської, Чернігівської, Харківської, Херсонської, Донецької, Сумської областей чи інших областей, які будуть деокуповані на момент подання заяви).

05-18 вересня 2023 р. – третя хвиля для мікропідприємців, які зареєстровані та провадять діяльність в усіх областях України, крім тимчасово окупованих територій.

Повний перелік критеріїв прийнятності мікропідприємств, перелік КВЕДів та деталі подачі заявки можна переглянути на сайті ініціативи Програма « Грант від EU4Business для мікробізнесу» (bdf.gov.ua)

Відео-інструкція Грант від EU4Business для мікробізнесу!-YouTube.

Чат-бот Гаряча лінія