Ґрантова допомога по проєктам безпеки людини «КУСАНОНЕ»

3 Лютого 16:17

До 28 лютого 2023 року (включно) триває прийом заявок на отримання грантової допомоги по програмі безпеки людини «Кусаноне» Уряду Японії на 2024 рік фінансування.

Програма «Кусаноне» надає підтримку проєктам розвитку місцевих громад, спрямованим на вирішення проблем, пов’язаних з базовими потребами життя, здоров’я та безпеки людини, покращення соціальних умов та забезпечення населення.

Найчастіше це постачання спеціалізованого обладнання лікарням, утеплення фасаду або ремонт даху у дитячих садках, заміна вікон або ремонт туалетів у школах, будівництво пандусів та встановлення ліфтів, але напрями проектів не обмежуються цим переліком.

Бюджет на один проєкт – 10 млн. єн (приблизно 90 тисяч доларів США, по офіційному курсу в гривнях на день конвертації).

Увага: реципієнтами грантової допомоги по Програмі «Кусаноне» можуть бути лише неприбуткові підприємства та установи, або громадські чи благодійні організації, які існують не менше двох років.

Умови конкурсу детальніше за посиланням

Форма заявки, інструкції до її заповнення, детальна інформація про Програму, контакти (електронна адреса) координаторів для консультацій – за посиланням