Топ теги:
Попередження

Гарні результати на чемпіонаті Житомирської області з армспорту.

17 Травня 13:49

13 травня у Новограді-Волинському проходили змагання чемпіонату Житомирської області з армспорту серед спортсменів з інвалідністю. Коростенську міську громаду на змаганнях представляли спортсмени Коростенської ДЮСШ (тренер Палєха Олександр Юрійович). За результатами змагань Ковальчук Андрій (вагова категорія до 55кг) у змаганнях на ліву та праву руку виборов ІІ місце, Лесько Олексій (вагова категорія 80кг) у змаганнях на ліву та праву руку також виборов ІІ місце. Поплавська Олександра (вагова категорія 60кг) у змаганнях на ліву руку стала срібною призеркою, а у змаганнях на праву руку отримала бронзову нагороду. Салюк Ілля (вагова категорія 60кг) у змаганнях на ліву та праву руку виборов бронзову нагороду. Палєха Олександр (вагова категорія 85+кг) у змаганнях на ліву та праву руку став чемпіоном області.

Вітаємо спортсменів з гарними результатами.