ESTEAM простір для молоді – територія розвитку

3 Травня 13:26

Відбулась перша зустріч міського голови Володимира Москаленка, його заступника  Наталії Чижевської, начальника Коростенської РВА Олега Рябого, представників відділу освіти  та культури, позашкільної освіти з тьюторами, які будуть першими наставниками в  ESTEAM просторі для молоді в Коростенській громаді.

Олег Хомутовський та Марина Гюнгьордю презентували присутнім перший ESTEAM-простір для молоді Коростенщини, який буде розміщено  в приміщенні дитячої бібліотеки імені Лесі Українки.

Молодіжні простори мають стати територією розвитку, місцем для навчання та творчості. ESTEAM простір для молоді поєднає шість основних напрямів діяльності проєкту, а саме підприємництво (Entrepreneurship), наука (Science), технології (Technology), інженерія (Engineering), мистецтво (Arts) та математику (Math). Простір отримав назву Ko_Laba, бо саме вона поєднує в собі спільну роботу та фокус на дослідження, експериментування та реалізацію ідей.

ESTEAM – це інтегрований практичний підхід до навчання, в рамках якого підлітки здобудуть широкий спектр навичок, які відображають вимоги сучасного світу та допоможуть їм активно взаємодіяти з ним. В Ko_Labа молодь зможе освоїти використання технологій цифрового виробництва та прототипування, таких як 3D-друк та лазерна різка, ознайомитися з принципами роботи електроніки та робототехніки, експериментувати з технологіями віртуальної й доповненої реальності, підвищити рівень своїх комунікаційних навичок для ефективної співпраці в команді та взаємодії з іншими, рівень критичного мислення та аналізу інформації для прийняття обґрунтованих рішень.

Взагалі в Україні планується відкрити 12 таких просторів серед них і наш Коростень.

Ця ініціатива реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадською організацією GoGlobal.