5 Квітня 13:44

💡Всеукраїнська асоціація ОТГ запрошує на вебінар “Енергоефективність в громадах: вимоги законодавства, можливості фінансування, послідовність дій”

📆11 квітня о 14:00

Розглянемо питання:
🟢Інструменти забезпечення енергетичної безпеки сучасних територіальних громад. Управління енергією на місцевому рівні. Енергетичний менеджмент.
🟢 Про законодавство у сфері енергоефективності. Про вимоги до громад щодо розробки Муніципальних енергетичних планів (МЕП). Енергетична сертифікація будівель. Вимоги держави до комплексної термомодернізації.
🟢 Програми та джерела фінансування енергоефективних заходів для громад у 2024 році.
🟢 Замовлення робіт з розробки ПКД, на що слід звертати увагу.

▶️❗️ Реєстрація до 10 квітня за посиланням (https://form.jotform.com/240923543599365)

📍Для кого? голови територіальних громад, заступники голів громад, старости, юристи, керівники та спеціалісти органів місцевого самоврядування з питань житлово-комунального господарства та екології, енергоменеджери, фахівці підпорядкованих комунальних підприємств та установ

📌 Організатор: Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» за підтримки Програми DOBRE