Енергоефективні рішення для громад в умовах блекауту

5 Квітня 13:38

📣Всеукраїнська асоціація ОТГ запрошує на вебінар: «Енергоефективні рішення для громад в умовах блекауту».

📆09 квітня, 11:00 – 12:00
✅Реєстрація за посиланням

Для кого❓ голови територіальних громад, заступники голів громад, старости, юристи, керівники та спеціалісти органів місцевого самоврядування з питань житлово-комунального господарства та екології, енергоменеджери, фахівці підпорядкованих комунальних підприємств та установ.

💡Мета — обговорення ефективних рішень з енергоефективності для громад, спрямованих на підвищення стійкості та відновлення енергопостачання в умовах війни. Презентація сучасних технологій та методів, що допоможуть зменшити залежність від електромережі, підвищити енергоефективність у громадських будівлях та інфраструктурі.

🤝Партнери: КОМПАНІЯ «LK ENERGY GROUP»

📍Захід проводиться за підтримки Програми USAID DOBRE на базі Платформ «Безпека: ЖКГ» та «Економіка та інвестиції» Всеукраїнської Асоціації ОТГ.