Експортна діяльність: онлайн-семінари для підприємців за підтримки EU4Business

9 Квітня 15:39

Представники малого та середнього бізнесу мають унікальну можливість – дізнатися, як організувати продаж своїх товарів на закордонних майданчиках. 18 і 25 квітня цій темі будуть присвячені онлайн-семінари в межах програми  EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. ГО «Вдоскональ себе» запрошує до реєстрації на вебінари, адже інформація сприятиме розвитку вашої справи та підкоренню нових ринків.

«Долучившись до онлайн-семінарів ви дізнаєтеся, як продавати на Amazon, Etsy або eBay. Ознайомитеся з особливостями онлайн-торгівлі на різних платформах, а також отримаєте ключові поради щодо успішного запуску рекламних кампаній на Amazon, eBay, Etsy, Pinterest, Facebook. Це та унікальна можливість отримати знання та поспілкуватися із спікером-практиком, який знає маркетплейси з середини, за яку варто хапатися, якщо плануєте виходити на експорт», – наголошує голова ГО «Вдоскональ себе» Сергій Трохимишин.

18 квітня (15:00-18:00) – І онлайн-семінар «Експорт через маркетплейси»

25 квітня (15:00-18:00) – ІІ онлайн-семінар «Налаштування реклами на майданчиках»

Реєстрація вже відкрита: https://forms.gle/gGFnR46KM13ZUozS9

Під час онлайн-семінарів ви дізнаєтесь про:

• Роль онлайн-платформ у сучасному електронному бізнесі
  • Функції та особливості платформи.
  • Онлайн-торгівля на платформі. Порівняння з іншими платформами.
  • Основна ідея та специфіка Etsy як онлайн-платформи.
  • Основні відмінності між Amazon, eBay та Etsy.
  • Загальна оцінка впливу Amazon, eBay та Etsy на сучасну електронну комерцію.
  • Короткий опис кожної платформи (Amazon, eBay, Etsy, Pinterest, Facebook).
  • Основні особливості кожної платформи для реклами.
  • Пояснення, чому реклама на цих платформах є важливою для бізнесу.
  • Хто є вашою цільовою аудиторією і які платформи вони найчастіше використовують.
  • Ключові поради для успішного запуску рекламних кампаній на Amazon, eBay, Etsy, Pinterest, Facebook.

Поспішайте зареєструватися та поставити нагадування у своєму календарі, аби точно не пропустити цю подію.

Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Вдоскональ себе» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.