Два роки і сім місяців незламності

16 Жовтня 15:43

Радісна та хвилююча подія відбулась сьогодні в Центрі життєстійкості Коростенської міської організації Товариства Червоного Хреста України. Два роки і сім місяців чекання, два роки і сім місяців життєстійкості, два роки і сім місяців любові, віри й надії та нарешті довгоочікувана зустріч.

Зустріч і святкування трирічного подружнього життя та першого – після розлуки. В цей день родину Алєєвих – Віталія, Ірину та маленького синочка Максима, привітали міський голова Володимир Москаленко, заступник міського голови Наталія Чижевська, генеральний директор ПАТ «Коростенський хлібзавод» Микола Іскра, фахівці Коростенської міської організації Товариства Червоного Хреста України, спеціалісти управління праці та соціального захисту населення, відділу культури та туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради. Завершили зустріч чуттєвий танець, ласкаві погляди, ніжні обійми подружжя Віталія та Ірини під зворушливу пісню «Жоржини» від Лариси Бондар, заступника начальника відділу культури та туризму виконавчого комітету.

Всі присутні мали змогу поспілкуватись з родиною Алєєвих та отримати заряд життєстійкості та надії від Ірини та Віталія, які непохитно вірили у визволення з полону та довгоочікувану зустріч.

Спеціалісти відділу з питань ветеранської політики на чолі з начальником УПСЗН Ігорем Єсіним приємно вражені цією захоплюючою зустріччю та змогою у дружній атмосфері поспілкуватися з родиною Алєєвих, щоб визначити їх потреби та дізнатися, якої допомоги вони потребують.

Ми всім бажаємо якнайшвидшої перемоги, щоб наші військовослужбовці повернулися з полону та війни живими і неушкодженими.

Слава Україні! Героям Слава!