Топ теги:
Попередження

Дубіна В’ячеслав Васильович

28 Червня 9:00

Народився В’ячеслав Васильович Дубіна 1 січня 1965 року в с. Красносілці, проживав у Коростені за адресою Музейна 5.кв.2. Упродовж трудового життя В’ячеслав Васильович працював на різних підприємствах: «Жовтнева кузня», ДП”Коростенський лісгосп АПК”, Коростенський райвиконком, мав з партнером автобус і займалися туристичними перевезеннями пасажирів. Переважно працював на посадах водія-автослюсаря.

Досягши пенсійного віку сім’я Дубіни переїхала в Красносілку. В’ячеслав Васильович працював з 2014 року у ДП «Коростенський лісгосп АПК» лісником, пізніше – трактористом.

У перші дні після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну він був мобілізований та став на захист своєї Батьківщини. На війні був водієм-електриком відділення управління командира мінометної батареї механізованого батальйону військової частини А 4007. Солдат  Дубіна В’ячеслав Васильович загинув 07 липня 2023 року внаслідок штурмових дій зі сторони противника біля населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області.

Чат-бот Гаряча лінія