Допомога для 143-го окремого батальйону територіальної оборони

11 Січня 16:38

Вже не вперше підтримка їде до наших захисників. Ноутбуки, електрообладнання, зарядні станції,  інструмент, газові балони, маскувальні сітки, засоби гігієни, ковдри і не тільки днями доправив секретар Коростенської міської ради Олександр Олексійчук, для наших земляків – 143-го  окремого батальйону територіальної оборони (в\ч 7309), які стримують ворога на Сході України. Cекретар міської ради побажав нашим захисникам сил, терпіння та чистого неба над голово.

Кошти за які придбано необхідне обладнання – це кількаденна заробітна плата працівників виконавчого комітету Коростенської міської ради, яка становить 256 тисяч грн., ще 50 тисяч грн вдалось зібрати з благодійного ярмарку влаштованого працівниками культури та ще 50 тисяч грн залучили благодійники волонтерського центру церкви “Благодать”. Загальна вартість придбаного становить понад 300 тисяч грн. На дану суму планували купити автомобіль для військового, коростенця, але через термінові потреби рішення довелось змінити.

Питання закупки автомобіля залишається відкритим і ми будемо працювати над його вирішенням – наголосив секретар міської ради Олександр Олексійчук.

Поїздки до земляків на передову відбуваються регулярно завдякі коростенським волонтерам та міській владі.

Хай Бог оберігає наших захисників!

Слвав Україні!