Долучились до участі в міжнародній онлайн конференції з питань розвитку бібліотек громади

15 Грудня 9:34

Фахівці Публічної бібліотеки Коростенської МТГ долучились до участі в Міжнародній онлайн конференції «БІБЛІОТЕЧНА МЕРЕЖА ЛАТВІЇ ТА ЇЇ КУЛЬТУРНА РОЛЬ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ПРОСТОРІ. ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІСТОРІЇ УСПІХУ». Організаторами заходу виступили: Асоціація малих міст України та Валмієрська муніципальна рада. Модератором конференції була Оксана Кирилюк, виконавчий директор Асоціації малих міст України. Виступили з цікавими темами Іvars IJABS, депутат Європарламенту, який розповів про роль і значення бібліотек у соціокультурному просторі Латвії та Європи і звернув увагу саме на діяльність невеликих бібліотек. Ольга Кронберга, заступник директора бібліотеки Валмієри з методичної роботи, зупинилась на питанні бібліотечної системи Латвії, розказала про структуру, функції та сучасні тенденції бібліотек. Інгуна Дукуре, завідувачка бібліотеки міста Стренч, ознайомила усіх з бібліотечними проєктами як цінними ресурсами для партнерства та роботи з громадськістю.

Попри воєнний стан в Україні, бібліотекарі ПБ Коростенської МТГ підвищують свій професійний рівень, беручи участь в тематичних онлайн конференціях. А це значить, що зростає й рівень відповідальності, професійної обізнаності і компетентності.