Топ теги:
Попередження

Долучились до проведення Національного тижня читання поезії

20 Березня 9:07

Український інститут книги з 16 по 24 березня 2024 року  оголосив Національний тиждень читання поезії. В межах Тижня фахівці Публічної бібліотеки Коростенської МТГ у бібліотеці – філії с. Грозине провели літературно-мистецьку вітальню «Благословенна кожна мить життя» (до 94-ї річниці від дня народження Ліни Костенко).

Ведучі заходу розповіли факти із біографії Ліни Костенко, яку мисткиня дозволяє нам, читачам, побачити у її віршах, торкнулися теми творчого тандему поетеси і матінки – природи – особливу ніжну струну її поетичної ліри, напоєної любов’ю до всього, що живе під небом рідної України. Атмосферності заходу додала відеопрезентація «Висока жінка, горда, наче бунт» та музичні відеономери у виконанні викладачів Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького Олександра Вербила, Михайла Вовчка та Галини Стретович.

На літературній викладці було представлено творчу палітру поетеси, а також видання,  які щиро й вичерпно розповідають про її життя у Слові. Поезії Ліни Костенко западають у душу з першого разу, та й потім їх хочеться перечитувати знов і знов.  Вона оживляє і збагачує душевний світ людини, наповнює його новими фарбами, почуттями, мріями, несе віру, надію та радість.

 

 

 

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія