Додаткова можливість для ВПО від наших партнерів

11 Жовтня 14:26
Два корисних тренінги 15 та 18 жовтня.
1. ГО “КримSOS” організовує тренінг:
“Як розпочати власну справу: валідація ідеї та бізнес-планування”, який відбудеться 15 жовтня 2024 року о 10:30 год. в готелі “Optima Collection” за адресою: майдан Замковий 5/8, м. Житомир.
Запрошуємо приєднатися всіх ВПО, хто планує відкрити власну справу або вже є діючим підприємцем.
Тренінг – безкоштовний. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/…/1-0zG9t18g4xMHWwGc5uKCfE…/edit
ГО «КРИМСОС» діє в рамках проєкту «Посилення спільнот ВПО в західних та центральних областях України» за підтримки UNHCR Ukraine – Агенції ООН у справах біженців в Україні.
2. ГО “КримSOS” організовує тренінг:
“У пошуках роботи. Що потрібно знати?”, який відбудеться 18 жовтня 2024 року о 10:30 год. в готелі “Optima Collection” за адресою: майдан Замковий 5/8, м. Житомир.
Запрошуємо приєднатися всіх ВПО, хто шукає нові можливості працевлаштування або хоче покращити свої навички.
Тренінг – безкоштовний. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням: