До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, а також з нагоди Дня української писемності та мови

10 Листопада 8:54

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Культура і туризм Коростенської МТГ провели ряд масштабних заходів!
4 листопада в Коростенській Міській Центральній Бібліотеці було проведено Арт-захід щодо коду Древлянщини. Новий формат заходу об‘єднав представників бізнесу, волонтерів, благодійників та виконком задля піднесення культурного коду на новий рівень відображення.
Вже 5-ого листопада, футболки, які були створені в рамках Арт-заходу та вручну розписані художницею та волонтеркою Благодійний Фонд Відважні Liliia Volkovska за підтримки партнерів успішно зібрали 6.000 грн, які будуть використані на потреби ЗСУ.
Звіт буде опубліковано на сторінках Благодійного фонду.
8 листопада було проведено урочистий концерт в Коростенському міському палаці культури ім Т. Г. Шевченка, на якому нагороджено грамотами та вручено подяки працівникам сфери культури
9 листопада в Публічній бібілотеці відбувся благодійний ярмарок, під час якого зібрали 4750 грн. Всі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ та цього ж дня уся громада написала диктан, який читала відома українська актриса Ада Роговцева
Для підтримки армії у кожного своя зброя. Культурний код нації – один із наших найсильніших HIMARS. Наші представники культурного середовища реалізовують його на всю потужність!
Вітаємо усіх представників сфери з професійним святом!

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенні