До уваги вимушених переселенців з районів активних бойових дій!

30 Березня 12:33

Війна вже змінила кожного з нас і змінила наші життя. З 24 лютого  не вщухають сльози, розпач, страх. Тисячі українців залишають свої рідні домівки, тікаючи від бойових дій. Своє життя складають у валізи, забирають з собою домашніх улюбленців і вирушають подалі від небезпеки.

Що  відчувають  люди, коли поспіхом збирають речі і тікають від війни?

Як залишити рідний двір і сад, якщо можеш вже не повернутися назад нвколи? Як розпочати нове життя в іншому місті лише з одною валізою?

Ще зовсім недавно ніхто з цих людей не думав, що стане біженцем і втратить дім, на який працював усе життя. Сьогодні,  територія Коростенської міської територіальної громади стала новою домівкою для людей із таких міст як Київ, Буча, Гостоміль, Ірпінь, Іванків, Поліське.

Ці люди пережили і вибухи, і смерті, і   руйнування власних будинків.

Тому навіть важко уявити їхній стан. Дивитися по телевізору новини це одне, а побачити все власними очима – зовсім інше.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради проводять роботу щодо реєстрації та видачі довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб за адресою вулиця Музейна, 5

Право на отримання допомоги на проживання мають особи, які вимушено переселені з території, на якій проводяться бойові дії.

Для підтримки внутрішньо переміщених осіб на території України передбачені наступні механізми:

Щомісячна допомога від держави в розмірі 2000 грн на місяць для дорослого і 3000 грн на місяць для дітей та осіб з інвалідністю. Ця виплата нараховується щомісяця протягом воєнного стану + 1 місяць після його закінчення або скасування. Заявку можна за допомогою додатку Дія.

Ми  знаємо, закінчиться війна, перемога буде за нами, за українцями.