До уваги внутрішньо переміщених осіб (ВПО)!

2 Серпня 8:09

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2023 року № 709 «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб» внесено зміни до Порядку використання коштів державного бюджету для забезпечення соціального захисту громадян, які потрапили у складні життєві обставини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року № 1475 «Деякі питання соціального захисту громадян, які потрапили у складні життєві обставини».

З 1 серпня 2023 року Мінсоцполітики перераховуватиме щомісяця до  15 і 28 числа бюджетні кошти АТ «Ощадбанк» на підставі переліку внутрішньо переміщених осіб для виплати допомоги, сформованого державним підприємством «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».

АТ «Ощадбанк» в установленому порядку не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня отримання коштів перераховуватиме їх на банківські рахунки (за стандартом IBAN) банку, в якому відкрито рахунок внутрішньо переміщеної особи.