ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ

23 Вересня 16:20

Управління економіки повідомляє:

Якщо у вас є можливість відкрити власну справу або ж залучити кошти для розвитку існуючої.

Все, що Вам необхідно – це створити бізнес-план, особливо, приділяючи увагу бюджетному розділу, та знайти підходящу для Вашого бізнесу грантову пропозицію.

Акцентуємо Вашу увагу на тому, що державна допомога може бути як безповоротною, так і поворотною (тобто суму вкладень потрібно буде повернути через встановлений термін).

Актуальні грантові пропозиції Ви можете знайти на офіційному сайті Коростенської міської ради в розділі «Економіка» – «Підприємництво» -«Підтримка МСП в умовах воєнного часу».

Отримати консультацію по вебінарам чи актуальним грантовим пропозиціям можна за номером телефону (04142) 5-02-44.