До уваги місцевих громадських організацій!

11 Вересня 10:48
💫Запрошуємо до участі у конкурсі громадські організації, зацікавлені у збереженні біорізноманіття та втіленні природоорієнтованих рішень у своїх громадах. Ми оберемо 4 організації, які отримають до 2000 євро на втілення запропонованих проєктів протягом періоду жовтень 2024 року – квітень 2025 року.
🌿Екодія хоче підтримати реалізацію ініціатив, що відновлюють екосистеми, зберігають біорізноманіття та адаптують громади до зміни клімату, такі як висадка лісосмуг, відновлення прибережних захисних смуг, створення просторів біорізноманіття та інші природоорієнтовані рішення для покращення довкілля та умов життя у.
❌Зверніть увагу, до участі НЕ приймаються проєкти, які передбачають виключно освітню та інформаційну роботу, організаційний розвиток, а також проєкти з утилізації та сортування побутових відходів.
Що потрібно?
Для участі в конкурсі необхідно бути офіційно зареєстрованою громадською організацією, придумати проєкт у природоохоронній тематиці з реалізацією протягом 6 місяців та бути готовими до онлайн-зустрічі з Екодією для обговорення деталей і представлення фінального результату.
❗Більше про умови та деталі конкурсу шукайте тут
⏰Пропозиції приймаються до 29 вересня 2024 року.
Не баріться! Можливо, саме ваша ідея покращить життя у вашій громаді та стане натхненням для нових ініціатив!
______________
Конкурс проводить ГО “Екодія” в рамках проєкту «Зміцнення мережі НУО «EkoNet» у питаннях охорони клімату та навколишнього середовища» у Східній Європі та Центральній Азії, який здійснюється за підтримки Austausch e.V. та Bread for the World