До уваги мешканців Коростенської громади! ОПИТУВАННЯ

15 Серпня 14:48

Коростенська громада, як підписант європейської ініціативи «Угода мерів по клімату та енергії» –  одна з 6 пілотних громад України, в якій протягом липня-серпня поточного року реалізується проєкт «Гендерна складова у діяльності громад з реалізації планів дій зі сталої енергетики та клімату».

Метою реалізації пілотного проєкту є проведення аналізу можливостей і бар’єрів для рівної участі жінок та чоловіків у процеси прийняття рішень, пов’язані з реалізацією планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату, а також проведення оцінки соціального та гендерного впливу діяльності, що проводиться на муніципальному рівні відповідно до зобов’язань Угоди мерів

Результатом стане розробка рекомендацій щодо інтеграції гендерної рівності в План дій сталого розвитку енергії та клімату Коростенської міської територіальної громади до 2030 року

Зважаючи на вищезазначене, просимо долучитись та до 31.08.2024 року пройти ОПИТУВАННЯ  щодо можливостей і бар’єрів для рівної участі жінок і чоловіків у процесах прийняття рішень, пов’язані з реалізацією Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Коростенської міської територіальної громади до 2030 року.