13 Травня 10:33

До уваги багатодітних родин Коростенської міської територіальної громади та родин з дітьми, які мають інвалідність.

На території нашої громади розпочав свою роботу Міжнародний надзвичайний фонд допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ).

В рамках реалізації цього проєкту від ЮНІСЕФ право на виплату додаткової грошової допомоги за рахунок міжнародних коштів мають такі категорії населення:

– сім’ї, до складу яких входять троє і більше дітей, з яких не менш як одна дитина не досягла двох років;

– сім’ї, до складу яких входять двоє і більше дітей, з яких не менш як одна дитина має інвалідність.

Для отримання допомоги один з повнолітніх членів сім’ї, яка належить до визначених категорій, подає заявку, заповнивши форми на отримання допомоги на офіційному веб-сайті ЮНІСЕФ (https://register.unicef.org/uk-ua/register/partner/).

Родини, які зареєструвалися у березні і квітні мають повторно пройти реєстрацію (обов»язково)

Якщо ви відповідаєте критеріям Програми, вам буде нараховано тримісячну допомогу в розмірі 2 220 грн на кожного, але не більше як на п’ятьох членів домогосподарства. Переказ грошової допомоги здійснюватиметься на вказаний вами банківський рахунок протягом 4 тижнів з моменту подання заявки.

Гаряча лінія – 0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 8:00 до 22:00).

У випадку, якщо самостійно не маєте змоги подайте заявку, ми Вам допоможемо .Чекаємо Вас за адресою в.Шевченка, 8 каб.5