Топ теги:
Попередження

Для садочків Житомирщини передали 400 наборів раннього розвитку від ЮНІСЕФ

28 Березня 14:18

 

Дошкільні навчальні заклади Житомирської області отримають 400 наборів раннього розвитку від ЮНІСЕФ. Це набори, які надійшли у межах реалізації проєкту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн».

Перші такі комплекти раннього розвитку вже почали доставляти до садочків. Їх отримали дошкільні заклади в Андрушівській, Коростенській, Вчорайшенській громадах. Найближчим часом будуть довезені і до інших садочків.

До наборів раннього розвитку входять приладдя для малювання, настільні ігри, м’які іграшки, м’ячі, сортувальники та інші корисні речі, що можуть бути використані й для організації дозвілля під час перебування в укритті. Дидактичні матеріали допоможуть зняти психологічну напругу та розважити малюків.

У першу чергу набори спрямовуються до тих дошкільних закладів, які долучилися до програми «СПІЛЬНО до навчання» у межах реалізації крос-секторального проєкту. А це можливості для педагогічних працівників садочків проводити для дітей додаткові заняття, аби допомогти їм наздогнати або краще засвоїти навчальний матеріал. Вже 500 вихователів подали заявки на проходження навчання, аби приєднатися до проєкту.

ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» запрошує педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Житомирської області взяти участь у онлайн-навчанні в рамках реалізації освітньої ініціативи «Спільно до навчання» в межах реалізації проєкту UNICEF Ukraine в Житомирській області.

 

Аби стати учасником освітньої програми ЮНІСЕФ в Житомирській області, необхідно лише заповнити коротку анкету за посиланням:

https://forms.gle/jXmZW9sU1eynsJG39

Чат-бот Гаряча лінія