Топ теги:
Попередження

Для керівників підприємств, які мають мету розвивати ділове співробітництво з країнами Південно-Східної Азії

3 Листопада 9:47

В часи війни Український союз промисловців і підприємців (УСПП) особливу увагу приділяє пошуку нових ринків та відновленню роботи на традиційних для України ринках.

Одним із таких регіонів є Південно-Східна Азія, куди Україна завжди постачала продукцію з високою доданою вартістю: машино- та приладобудування, суднобудування, енергетичне і транспортне обладнання та ін.

На жаль, частина цих контактів була втрачена у зв’язку з війною та логістичними проблемами. В жовтні 2023 року міжнародна асоціація «Бізнес в ОЕСР» (Організації економічного співробітництва і розвитку) створили спеціальну робочу групу для контактів із бізнес-об’єднаннями країн Південно-Східної Азії.

Оскільки УСПП як спостерігач представляє Україну в «Бізнес в ОЕСР» новостворена робоча група є реальним інструментом для українських компаній для пошуку партнерів  та налагодження нових шляхів постачання у Південно-Східній Азії.

З метою надання діяльності більш системного характеру пропонується не пізніше 17 листопада 2023 року заповнити анкету що доступна за посиланням   https://forms.gle/cTiaAhwnjf9dkM7f6

Контактна інформація:

т.+380503533402  e-mail:  ved3@uspp.org.ua

Контактна особа: Кузнецова Світлана Геннадіївна.

Чат-бот Гаряча лінія