Для бібліотекарів громади проведено семінар-практикум

27 Квітня 15:20

27 квітня фахівці  Публічної бібліотеки Коростенської МТГ зібралися у читальній залі центральної міської бібліотеки для участі в черговому семінарі-практикумі «Індексування видань з питань права, військової справи, освіти, фольклору».

Спікером семінару-практикуму виступила методист відділу комплектування та обробки літератури, яка детально охарактеризувала  кроки індексування видань у книжкових фондах з питань права, військової справи, освіти, фольклору. Вся інформація була відображена на слайд-презентації. Бібліотекарі на практиці розглянули складні випадки систематизації.

Усі бібліотеки одержали  практичний посібник «Індексування видань з питань права, військової справи, освіти, етнографії та фольклору», який підготували фахівці відділу комплектування та обробки літератури.

Підсумком семінару-практикуму стало «Професійне опитування», яке дасть змогу фахівцям методико-бібліографічного відділу вивчити думки, проаналізувати відповіді та зробити висновки щодо роботи бібліотекарів з користувачами бібліотечних закладів.

Семінар пройшов в приємній, дружній атмосфері,  кожен з учасників мав можливість взяти участь в обговоренні, поспілкуватися з колегами, розповісти про власний досвід щодо систематизації документів. Оборона на культурно-інформаційному фронті триває. З вірою у Перемогу!