Діти і молодь в центрі відновлення громади

15 Грудня 16:58

15 грудня для Коростенської міської громади відбулась одна з найважливіших подій – продовження співпраці та підписання Меморандуму про співпрацю з фондом UNICEF та  Коростенською міською радою. Спільний проєкт фінансується Міністерством розвитку та співробітництва Німеччини спільно з банком розвитку Німеччини.

Зустріч відбулась за участю представників громад, молодіжних організацій   Житомирщини,  UNICEF та посольства Федеративної республіки Німеччина в Україні.

Ключовими завданнями співпраці Коростенської міської ради з  UNICEF: розширення доступу дітей до більш комфортних можливостей навчання, розширення доступу до якісних комплексних послуг в області охорони здоров’я, інклюзивного навчання, рівний доступ для підлітків та молоді, щодо участі в розвитку громад.