День української державності та День Хрещення Київської Русі

15 Липня 13:40

15 липня в Україні відзначають День української державності. Це державне свято, яке було запроваджено Указом Президента України № 423/2021 від 24 серпня 2021 року. Вперше ідею відзначення Дня Української Державності на державному рівні запропонувала ініціативна група, до складу якої входили видатні діячі, такі як Герой України Левко Лук’яненко, колишні Президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко, а також інші громадські діячі.

Представники виконавчого комітету Коростенської міської ради та Коростенської військово-цивільної адміністрації хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв України, які ціною власного життя боронили суверенітет та незалежність України. В цей день біля пам’ятнику захисникам України відбулось покладання квітів загиблим воїнам та захисникам до Дня Української Державності.
Покладання квітів від імені всієї Коростенської громади здійснили Володимир Вигівський, перший заступник міського голови та Олег Рябой, начальник Коростенської військово-цивільної адміністрації.

Сьогодні ми відстоюємо власні кордони, свободу та незалежність, віддаючи занадто високу ціну. Пам’ятаймо та єднаймося для наближення Перемоги над ворогом.