День Гідності та Свободи в закладах загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади

22 Листопада 16:05

З нагоди відзначення у 2021 році Дня Гідності та Свободи, з метою вшанування патріотизму і  мужності громадян, учасників подій Революції Гідності, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, в закладах загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади проведено просвітницько-тематичні заходи, а саме: покладання квітів до пам’ятного знаку Герою України Сергію Кемському; флешмоби: «Будь вартим своєї країни», «Долоньки гідності»; челендж «Портрет гідної людини»; виставки дитячих малюнків, перегляд документальних фільмів: «Шлях до свободи», «Революція Гідності – Майдан», «Небесна Сотня», «Зима, що нас змінила»; тематичні виставки літератури «Відродження Української держави, відродження нації», уроки-реквієм «Герої не вмирають…Просто йдуть…»; відкрита трибуна «Історичні події 2014 року. Вибір нового шляху»; години спілкування та бесіди: «Герої нашого краю – патріоти України, єдиної суверенної держави»; виховні години: «Україна. Свобода. Гідність», «Ми українці», «Наш дух не зламати, свободу не вбити», «За Україну, за її волю! Вічна пам’ять героям Небесної Сотні» та ін.