Дбаємо про ментальне здоров’я працівників соціальної сфери Коростенської громади

22 Травня 17:59

Ментальне(психічне) здоров’я – це стан відчуття благополуччя і щастя, в якому людина може відкривати свій потенціал, ефективно долати життєві стреси, продуктивно працювати на роботі та сприяти розвитку суспільного життя. Тому саме для працівників Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради, які працюють з найбільш вразливими категоріями населення та покликані надати кваліфікаційну допомогу у вирішення необхідних питань, особливо яких збільшилось в період воєнного стану,  було проведено тренінг на тему: «Профілактика та подолання емоційного вигоряння, пов’язаного з професійною діяльністю». Такі тренінги відіграють важливу роль у збереженні і поліпшенні нашого ментального стану та благополуччя. Проводять їх фахівці-психологині БФ «Рокада», який  вже не вперше в Коростені.  Вероніка Мишківська старший психолог БФ в Житомирі провела ефективний тренінг для працівників, які безпосередньо зіштовхуються в своїй професійній діяльності з людьми, які потребують соціальної допомоги та підтримки, особливо в умовах війни. Учасники тренінгу ознайомились з поняттям  синдрому психологічного вигоряння, які є його стадії та як попередити  і подолати цей негативний стан в собі, щоб ефективно працювати не тільки на роботі, а й вдома та  надавати допомогу іншим.

«Я  дуже вдячний психологиням БФ «Рокада», з якими ми співпрацюємо вже більше десяти років, за психологічну допомогу та підтримку, за такі необхідні тренінги, які допомагають вміти берегти  ментальне здоров’я кожного працівника нашого управління, як важливу складову  ефективної роботи з громадянами, які звертаються до структурних підрозділів Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради зі своїми проблемами та за допомогою», – наголосив Ігор Єсін, начальник   УПСЗН і активний учасник тренінгу.

В умовах війни важливо зберегти не тільки своє ментальне здоров’я, а й змогти  допомоги своїм близьким і  тим людям, хто потребує такої допомоги.

Якщо будь-кому потрібна психологічна допомога БФ «Рокада»  надає  безкоштовні та анонімні консультації. Телефонуйте: 0 800 331 916

понеділок-п’ятниця з 8:00 до 23:00, субота з 8:00 до 12:00