Топ теги:
Попередження

Дайджест від МОН — оберіть свою можливість

12 Лютого 9:39
🎵 «Вчися вухами» — проєкт із добіркою безоплатних аудіоуроків із всесвітньої та історії України, громадянської освіти, української мови та літератури для учнів 7–11 класів. Кожне заняття додатково містить тест для автоматичної перевірки знань та запропоновані теми для есе. Дізнавайтеся більше: bit.ly/3OBbrgP.
📲 Вебінари для освітніх управлінців: 13 лютого (bit.ly/3UDbT1Y) дізнавайтеся більше про цифрові системи адміністрування та безпечне цифрове середовище, а 15 лютого (bit.ly/3HYmzRb) — як організувати ефективне навчання завдяки цифровим освітнім матеріалам та сервісам. Долучайтеся!
📗 Для вчителів створили безоплатний посібник із написання есе. Він містить теоретичний блок, 9 навчальних модулів, методичні та практичні інструменти, що допоможуть дітям опанувати навички письма. У кожному модулі є запитання для рефлексії, а також необхідні матеріали, ресурси та корисні покликання для уроків. Завантажити можна тут: bit.ly/3SB4DB5.
📣 10 місяців академічної мобільності, доступ до ресурсів та стипендія — українські вчені можуть узяти участь у проєкті. Вимоги: PhD у сфері гуманітарних або соціальних наук, проживання в місті, яке постраждало від російського вторгнення, добре знання англійської мови. Детально про умови: bit.ly/3HXmrS2.
⚡️ До 12 лютого студенти, науковці та дослідники у сфері deep-tech зможуть зареєструватися на хакатоні, під час якого представлять свої проєкти. 30 переможців матимуть можливість попрацювати з потенційними клієнтами, отримають доступ до корисних ресурсів та допомогу від експертів програми. Реєстрація тут: bit.ly/41ZeCnT.
Зберігайте добірку та діліться з друзями!
Чат-бот Гаряча лінія