13 Серпня 13:49
📗 Дайджест новин: «Всеукраїнська програма ментального здоров’я Ти як? Регіональна координація». Липень 2024.
📰 В цьому випуску зокрема про:
🔺 Перший щорічний міжнародний конгрес з військової медицини та ментального здоров’я «Воїн: життя, здоров’я, боєздатність»
🔺 Десятки успішних практичних кейсів, нових актуальних алгоритмів, сучасних навчальних програм, як підсумок візиту до Великобританії
🔺 Україна серед визнаних лідерів сфери ментального здоров’я у світі – доведено діяльністю Координаційний центр КМУ / Mental Health UA на міжнародній арені
🔺 Регіональна координація Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Версія 2.0. Оновлена. Масштабована. Людиноцентрична.
🔺 За участі Координаційний центр КМУ / Mental Health UA затверджено «Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні»
🔺 Професор Олег Чабан навчає психологів лікарень, як запобігти професійному вигоранню
🔺 Виїзний семінар в Чернівецькій області: навчання та обмін досвідом Регіональної координації Програми Ти як?
🔺 Як залишатися людиною в нелюдських умовах та примножувати людське в суспільстві – поради від Дениса Блощинського в інтерв’ю для Координаційний центр КМУ / Mental Health UA
❤️‍🩹 Також новини Регіональної координації Програми Ти як?
📲 Підсумки місяця можна знайти на платформі www.howareu.com Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за посиланням: https://bit.ly/3Y0D20j
Дайджест новин — це часопис, який дозволяє кожному бути в курсі головних подій, та елемент безперервного обміну досвідом. Це фіксація в часі досягнень кожного учасника процесу та довідник кейсів для всіх стейкхолдерів Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська.
Дайджест існує у діджитал-форматі, тому є доступним для перегляду в електронному вигляді, або ж його можна завантажити та роздрукувати.