Центр дитячої та юнацької творчості Коростенської міської ради презентував «Проєктний кейс із залучення підлітків та молоді до спільної діяльності з розвитку громади та реалізації рішень»

26 Червня 14:54
На Форумі «Публічне управління та інновації», який проходив 22-23 червня у Львові, за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна , як одну із 15 кращих практик.
Представляла кейс Dobrovinska Mariia, так як Тетяна Кереселідзе на момент проведення Форуму була в Ізраїлі та проходила навчальний курс від ГО «Про.Освіта».
«Ми не знаємо, коли закінчиться війна, але нашу історію нам потрібно було писати вже зараз. Саме завдяки згуртованості, стратегії, підтримці міської ради та вірі – Центр ДЮТ та БФ «ВІДВАЖНІ» стали двома сильними партнерами. Один – закриває профільно питання освіти, психологічної підтримки та морального розвантаження дітей та підлітків, а інший – шукає можливості, фінанси, донорів та гуманітарну допомогу, щоб вистояти.
Предметом кейсу стала Ресурсна кімната, створена за підтримки НГО «Ресурсний центр» та засновника Центру ДЮТ.
Створений простір став фундаментом для дітей та підлітків – нашого майбутнього, які вже на його базі реалізували свій перший грант від UPSHIFT» – Марія Добровінська.