Топ теги:
Попередження

Чи можуть безоплатні послуги з реабілітації надаватися не за місцем проживання

13 Червня 9:32

👨‍⚕️ Існує міф про те, що безоплатні послуги з реабілітації пацієнти можуть розраховувати лише в лікарнях за місцем проживання.
Це лише міф.
🔎 Які можливості доступні пацієнтам:
✅ Пацієнти, які потребують реабілітації, або їхні законні представники, можуть обрати будь-який медичний заклад, що є ближчим до місця проживання, або ж за іншим важливим для себе критерієм.
✅ Пацієнти мають право обирати не лише реабілітаційний заклад, а й відділення, підрозділ і фахівців з реабілітації з урахуванням їхньої спеціалізації.
❗Головне — наявність у лікарні договору з @nszu.ukr за пакетами “Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах”, “Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в стаціонарних умовах” чи “Медична реабілітація немовлят, які народились передчасно та/або хворими, протягом перших трьох років життя”.
Також важливо мати направлення:
✅ Лікуючого лікаря, зокрема лікаря фізичної та реабілітаційної медицини для реабілітації в стаціонарних умовах.
✅ Лікуючого лікаря або сімейного лікаря для реабілітації в амбулаторних умовах.
Пацієнти мають право отримувати від фахівців з реабілітації вичерпну інформацію у доступній формі про свої права, обов’язки, наявні обмеження повсякденного функціонування, результати реабілітаційного обстеження, а також умови та форми реабілітаційної допомоги.
Докладніше про права осіб, яким надається реабілітаційна допомога та систему реабілітації в Україні, радимо почитати тут: https://cutt.ly/ReyFlLMT
Чат-бот Гаряча лінія