Чергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС

23 Липня 13:48

23 липня о 15:00 під головуванням першого заступника міського голови Володимира Вигівського, в залі засідань Коростенської міської ради відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  і надзвичайних ситуацій.

Комісією розглядались наступні питання:
         1. Про виконання попереднього рішення комісії «Про протипожежний стан об’єктів з масовим перебуванням людей (доручення Прем’єр Міністра України від 27 січня 2021 року № 2768/1/1-21) (протокол № 4 від 02.04.2021 року)» .
         2. Про стан протипожежного водопостачання на території міста.
         3. Про стан знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Коростенської міської територіальної громади.
         4. Про підготовку до осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду на території Коростенської міської територіальної громади.
         5. Про своєчасне надання до  Коростенського відділення АТ «Житомиргаз» актів на перевірку димових та вентиляційних каналів, а також актів про технічний стан фасадних газопроводів та технічну справність ущільнень вводів і випускних інженерних комунікацій.
        6. Про затвердження персонального складу розрахунково-аналітичної групи.
        7. Про дотримання законодавства України у сфері поводження з твердими побутовими відходами на території Коростенської міської територіальної громади (лист управління Служби безпеки України в Житомирській області від 06.07.2021 № 57/8762 «Щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій та нанесення збитків екологічним інтересам держави»).

Відділ з питань цивільного захисту
виконавчого комітету міської ради