Чергова допомога від агентства США з міжнародного розвитку USAID в рамках проєкту “Говерла”

2 Серпня 15:54

Завдячуючи проєкту “Говерла” #USAID – агентства США з міжнародного розвитку, 02 серпня 2024 року в комунальному виробничо-господарському підприємстві Коростенської міської ради отримали чергову допомогу – дробарку, яка буде використовуватись для подрібнення деревини, що залишається після санітарного зрізу дерев та інших видів деревини.

На сьогодняшній день, в комунальному виробничо-господарському підприємстві ми бачимо найоптимальніше призначення для отриманої техніки, – зазначив перший заступник міського голови Володимир Вигівський.

Коростенська громада, начальник комунального виробничо-господарського підприємства Леонід Якубовський щиро дякує партнерам із проєкту “Говерла” USAID за допомогу.