Топ теги:
Попередження

Час і досі не згоїв рану – цей одвічний біль Афганістану

15 Лютого 13:28

15 лютого 35-а річниця виведення військ з Афганістану. Щорічно український народ, підтримуючи зв’язок поколінь, віддає глибоку шану воїнам, які пройшли вогняне горнило бойових дій у республіці Афганістан.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в парку «Древлянський» міський голова Володимир Москаленко спільно з заступником міського голови Олександром Синицьким, очільником Коростенської районної військової адміністрації Олегом Рябим,  та ветеранами-інтернаціоналістами, яким пощастило повернутися живими з афганської війни, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника.

Ми не повинні забувати про воїнів, які йшли в ті часи на строкову службу,  та були змушені йти за наказом служити в «обмеженому контингенті Радянської Армії», – без права вибору.  Вважається, що всього під час радянсько-афганської війни загинуло близько трьох тисяч українців, а скільки загинуло народжених в Україні невідомо, а скільки отримали поранення різного ступеня тяжкості. Чимало тих військовослужбовців, хто пройшов Афганську війну, згодом зробили вагомий внесок у розбудову національних Збройних сил України. Брали участь у миротворчих операціях нашої держави в «гарячих точках» планети, а з 2014 року і до сьогодні – героїчно захищають Україну від збройної агресії росії.

Шануємо. Пам’ятаємо.

Чат-бот Гаряча лінія