Професійне свято працівників культури та майстрів народного мистецтва Житомирської області

8 Листопада 17:12
Сьогодні в Коростенському Палаці культури імені Тараса Шевченка відбулися обласні урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Культурний фронт Житомирщини вітали і нагороджували міський голова Володимир Москаленко, заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, начальник управління культури та туризму Житомирської ОВА Анатолій Душко та начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.Феєричний концерт-виставу, в якій переплелися історія та культура, сучасне та минуле українського народу, створили митці Коростенського палацу культури, Хорошівського будинку культури, Малинського центру культури та дозвілля, вихованці гурту «Браво», Житомирський академічний ансамбль танцю “Сонечко”. Під час обласного заходу проходила благодійна ярмарка та виставка дитячих картин Коростенської школи мистецтв. Творці та шанувальники культури і мистецтва мали змогу задонати кошти на військові потреби 143-його окремого розвідувального батальйону територіальної оборони. Дякуємо працівникам культури та мистецтва за те, що у вирі буремних подій ви величаєте українську мову, музику, пісні та танці, втілюєте в картинах та народній творчості красу української культури. В цей складний для нашої держави час ви лікуєте людські душі мистецтвом та постійно допомагаєте крокувати до такої бажаної перемоги.