Виїзна робоча поїздка по закладах загальної середньої освіти

3 Червня 12:47

Сьогодні під головуванням заступника міського голови Олександра Синицького відбулась виїзна робоча поїздка по закладах загальної середньої освіти новоприєднаних сільських територій. Було проведено зустрічі з педагогічним та батьківськими колективами с. Ходаки, Каленське та Стремигород. У обговореннях взяв участь заступник міського голови Володимир Корнійчук, начальник відділу освіти Алла Краснокутська, депутат міської ради Катерина Скляревська, радник міського голови Олександр Дзиґа. Головне питання, яке вивчається членами комісії: реформування мережі освітніх закладів і пошук шляхів  оптимізації роботи закладів загальної середньої освіти Коростенської громади.
Кожне зауваження, пропозиція та прохання присутніх взято до подальшого опрацювання як відповідальними відділами виконкому, так і депутатами міської ради.