Топ теги:
Попередження

Благодійний захід «Місія добра »

26 Листопада 15:37

Нещодавно  міський голова Володимир Москаленко, заступник міського голови Олександр Синицький та представниці  Жіночої Ради міста з « Місією добра» відвідали вихованців Коростенського міського центру соціальної підтримки дітей та сімей « Віра, Надія, Любов»

Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям.Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі,

повинні пам ятати  про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину.

Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки.Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.Адже саме вихователі цього закладу своєю любов ю, милосердям і турботою створюють, цим діткам домашній затишок.

Побажали  працівникам колективу та діткам міцного здоров я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов язково любові. Щоб завжди у  Вашому закладі завжди панував спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним. В ході поїздки, також відвідали  за адресою проживання по вул. Грушевського 68.кв.55 родину Науменко в якій мама Оксана самостійно виховується двоє неповнолітніх діток, старша донька Софія  за трагічних обставин потрапила під залізничний потяг. Дитині, якій кошти збирали на лікування та реабілітацію небайдужими громадянами країни. Також за адресою проживання пров. Лісовий 3., відвідали багатодітну родину, яка потребує уваги та допомоги Шевчук Ольги, в якій виховується четверо неповнолітніх діток. В ході відвідин були передані солодощі та теплі речі.

Жіноча Рада міста, вдячна за надання  благодійної допомоги

депутату коростенської міської ради, голові фракції ВО «Батьківщина»

Скляревській К.Л.  та ПП кафе « МОДУЛЬ» Пашинській М.В.

за надання благодійної допомоги.

                                                 Голова Жіночої Ради міста   Світлана  ЗАГОРУЙКО.     

 

 

Чат-бот Гаряча лінія