Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „РОКАДА“» 20 років надає адресну допомогу тим, хто її потребує найбільше

22 Листопада 14:58

Мешканці Коростенської територіальної  громади, які до 2 листопада 2023 подали заявку в Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради на утеплення будинків та квартир, сьогодні отримали теплові набори.

Набори надали представники Благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „РОКАДА“», який вже 20 років надає адресну допомогу тим, хто її потребує найбільше.

На сьогодні двадцять п’ять таких наборів отримали  власники багатоквартирних та приватних будинків з дерев’яними вікнами, без утеплення фасаду та приватних будинків з системою опалення, встановленою понад 20 років тому. Таких наборів в одну оселю можна було отримати від одного до трьох в залежності від площі помешкання.

В набір входить: тепловідбиваючий екран  з вспіненого полімерного матеріалу та фольгованим покриттям; поліетиленова плівка прозора; двосторонній, металізований «будівельний» та малярний скотчі; поролоновий ущільнювач.

Один набір призначений для утеплення будинку або його частини  щонайменше з 4 вікнами.