Топ теги:
Попередження

BIG TRADE-MARKETING SHOW-2022

20 Січня 14:57

 

BIG TRADE-MARKETING SHOW-2022: WITHOUT LIMITS відбудеться 4 лютого 2022 р. у м. Києві (+ online участь)

Серед учасників конференції:

Coca-Cola HBC, BERTA group, HIPP Україна, GfK, Kantar, KIVI Headquarters, Listex, Mareven Food, Philips, Strauss Ukraine, VolWest Group, USAID, 33м2, АВК Конфекшнери, Аврора, Альтея Груп, Аптека АНЦ, Віола, ЖЖУК, Житомирський маслозавод РУДЬ, Імперіал Тобакко Юкрейн, Київхліб, Компанія MAY-Ukraine, Кормотех, Кременчукм’ясо, Лакталіс-Україна, ЛК-Транс, Медіко, МХП, Море Пива, Оболонь, Омега, Пиво-безалкогольний комбінат Радомишль, РОЗЕТКА.УА, Смарткасса Сервіс, Стор Фуд Дистрибьюшен, Супермаш, Друкарня Паперовий Змій, Три Ведмеді, Фенікс Інвест Трейд, Чумак, Шабо, Щедро, Еконія, Епікур, Епіцентр К та багато інших.

У програмі конференції найактуальніші питання та кейси, які були сформовані експертною радою, у складі 16-ти провідних трейд-маркетологів країни на спеціальному брейн-штормінгу під керівництвом міжнародного коуча ефективності Тетяни Ільєнко, а саме:

Про планування та оцінку ефективності трейд-маркетингових акцій учасникам розповість Олексій Галецький, начальник відділу торгового маркетингу ПрАТ “Оболонь”.

Директор з маркетингу Electrolux Romania Teodora Juravle виступить із доповіддю на тему: Вибудовування довірливих відносин з клієнтами під час пандемії.

Тему ботів у компанії розкриє директор з маркетингу Групи компаній «Аптека АНЦ» В’ячеслав Сауц.

Piero Cestarollo, менеджер з нових категорій та каналів у Ferrero Scandinavia, поділиться з учасниками скандинавським досвідом та розповість про трансформацію споживачів, клієнтів, постачальників, організацій у зв’язку з впливом Covid-19 та локдаунів, а також розповість про перспективи на 2022 рік.

Директор з маркетингу Coca-Cola HBC Ліліана Ангел виступить з доповіддю на тему: Дизайн мислення – застосування для підвищення ефективності трейд-маркетингових активностей.

Питання відкритого трейд-маркетингу дистрибутора: який трейд-маркетинговий бюджет довірити дистриб’ютору від виробника та на які інструменти його розподілити висвітлить Іван Даниленко, комерційний директор BERTA group.

Маркетинг директор ТД “Київхліб” Лілія Комарова виступить із доповіддю на тему: Виробник vs Ритейлер. 5 видів ефективних стратегій під час роботи виробника з ритейлером.

Про тренди та купівельні уподобання 2021-2022 рр. учасникам розповість Марина Забарило, комерційний директор Consumer Panel & Services Ukraine GfK.

Начальник відділу торгового маркетингу мережі Фокстрот Леся Нікуліна розкриє тему впровадження проекту СatMan в омніканальній мережі.

Про використання мобільних додатків як трейд-маркетинговий інструмент розповість керівник департаменту торгового маркетингу ТОВ «Група Компаній Альянс» Андрій Морозов.

Про технології створення висококваліфікованих команд – навчання, кар’єру та практики застосування розповість Олександра Закрасняна, комерційний директор мережі будівельно-господарських супермаркетів 33м2.

Марина Костроміна, Account Director Kantar в Україні, виступить із доповіддю про ком’юніті лояльних споживачів, які впливають на торгову точку.

Особливостями формування товарного запасу під маркетингові активності з учасниками поділиться Володимир Бондарєв, керівник управління товарними запасами роздрібної мережі “ЖЖУК”.

Сергій Ліщук, міжнародний консультант, експерт-практик з більш ніж 25-ти річним стажем роботи в індустрії FMCG, виступить online та висвітлить питання як аналітика допомагає знайти та розробити товар-бестселер.

Жанна Єнікєєва, тренер з трейд-маркетингу та мерчандайзингу Тренінгового Центру TradeMasterGroup, розповість про магазин прогресивного майбутнього через вікно доставки.

Про нові сенси FMCG-інновацій у 2022 році учасникам розповість Кирило Терещенко, власник креативного агентства MAKE SENSE.

Факторами успіху продуктів-бестселерів компанії MAY-Ukraine поділитися директор з маркетингу та інновацій компанії MAY-Ukraine Тетяна Пащенко.

 

Ознайомитись з детальною інформацією, програмою та зареєструватися на Конференцію Big Trade-Marketing Show-2022: Without Limits можна за посиланням ТУТ або за телефоном: +380678282259. Використовуйте промокод: «CHP» та отримайте знижку 5%.

Чат-бот Гаряча лінія