Бібліотечні працівники прозвітували про свою роботу

11 Лютого 16:40

Традиційно на початку року бібліотечні працівники звітують про свою роботу. Так, 11 лютого у читальній залі центральної міської бібліотеки відбулася підсумкова нарада бібліотечних працівників ПБ Коростенської МТГ, яка  проходила у формі профі-кейсу «Бібліотеки ПБ КМТГ у соціокультурному контексті: нові ролі в нових реаліях». В  роботі  наради  взяли  участь  заступники міського голови Наталія Чижевська та Володимир Корнійчук, заступник начальника відділу культури і туризму Лариса Бондар,  директор МПК ім. Тараса Шевченка Володимир Железко, директор міської школи мистецтв ім. Анатолія Білошицького Володимир Демиденко, старости сіл  Хотинівка Володимир Лангер та  Мала Зубівщина Віталій Слупачик, бібліотечні працівники ПБ КМТГ.

Присутні прослухали змістовні,цікаві  та інформаційні виступи директора ПБ КМТГ Галини Боцман та представників адміністративно-методичного відділу. Програма наради  складалася з таких тем: «Громада-бібліотека-читач: орієнтація на позитивні зміни», «Бібліотека-філія для дітей ім. Лесі Українки: від творчих пошуків до професійних здобутків та визнання», «Бібліотеки на Інтернет майданчиках: огляд присутності, ефективність комунікації», «#Бібліотечні цікавинки як інструмент підвищення особистої конкурентоспроможності та розвитку культурного потенціалу», «Бібліотека суспільного простору – платформа єднання навколо читання».

Наполеглива праця завжди  винагороджується. Тож і цьогоріч  були  відзначені  бібліотечні працівники – переможці фото конкурсу  «Осінь створена для читання», який проходив у листопаді 2021 року.

На  завершення наради прозвучали побажання для фахівців ПБ КМТГ і надалі використовувати комп’ютеризацію як допоміжну ланку у своїй роботі, надавати доступ до великого масиву інформації, даних, знань і водночас прищеплювати любов до читання, до історії своєї країни, свого краю і своєї громади.