Безкоштовна цифрова платформа для пошуку бізнес-партнерів – leverist.de.

16 Лютого 10:23

Спілка українських підприємців долучилася до запуску в Україні платформи leverist.de, яка дозволяє українським компаніям знаходити нових покупців, постачальників та бізнес-партнерів у Німеччині та інших країнах ЄС. Метою є підтримка та зміцнення бізнес-партнерств між країнами ЄС та Україною.

leverist.de — безкоштовна цифрова платформа для пошуку бізнес-партнерів. Платформа заснована за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та оперується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Вона служить для пошуку партнерів з бізнесу, з наукових кіл та громадянського суспільства.

Платформа є цілком безкоштовною. Наразі вона вже налічує понад 1500 компаній з 70 країн, які прагнуть до міжнародного партнерства.

Ознайомитися з усіма вимогами, зазначеними на цій сторінці, та подати заявку щодо включення інформації про компанію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjDQKOrbhecvYAIMs9EtFRxYQoh__rRY0aXNCFYwQqxO_thg/viewform

Вимоги до компаній, які можуть бути розміщені на платформі Leverist:

1. Відсутність серед засновників/учасників/бенефіціарів компанії резидентів російської федерації чи Республіки Білорусь.
  2. Відсутність зв’язків компанії з політичним або олігархічним капіталом.
  3. Підприємства не пов’язані із виробництвом та продажем алкоголю,  тютюну та інших речовин, що мають негативний вплив на здоров’я.
  4. Підприємства не пов’язані із оборонною галуззю.
  5. Підприємства не знаходяться під санкціями ЄС.
  6. Засновники/учасники/бенефіціари не включені до санкційного списку Ради національної безпеки і оборони України.

Обмеження: компанії, чия сфера діяльності пов’язана з виробництвом або продажом тютюнових виробів, алкоголю, виробництва зброї й супутніх товарів, не можуть брати участь у програмі.

Подати заявку

У  разі виникнення питань щодо заповнення форми, звертайтеся на контактну пошту, і ми швидко вам допоможемо:

leverist@sup.org.ua