Анонс зустрічі Омбудсмана з родинами військовополонених та зниклих безвісти оборонців України на Житомирщині

9 Серпня 13:27
15 серпня 2024 року о 12:30 в межах візиту Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця у Житомирську область відбудеться зустріч із родинами військовополонених та зниклих безвісти оборонців України.
У зустрічі братимуть участь члени сімей військовослужбовців лише частин та підрозділів Сил оборони України, що зареєстровані у Житомирській області.
Реєстрація учасників — до 17-ї години 14 серпня 2024 року за номером телефону:
+ 380509679541.
Місце проведення буде повідомлено додатково.
Під час цієї зустрічі родини зможуть поставити запитання, що стосуються їхніх близьких. На них Дмитро Лубінець відповідатиме спільно з представниками інших інституцій.
«Такий діалог є конструктивним і необхідним. Для тих, хто чекає вдома на своїх рідних, важливо відчувати підтримку та бути почутими», — наголошує Омбудсман України Дмитро Лубінець.
Кому важливо, реєструйтесь на зустріч за номером.