Аналіз виконання Стратегії державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року

21 Серпня 9:10

20 серпня відбувся всеукраїнський онлайн-захід на якому було представлено аналіз виконання Стратегії державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року. Аналіз та операційний план з її реалізації презентувала команда Офісу Омбудсмана за підтримки IREX в Україні.

Участь в онлайн-конференції взяли представники Коростенської громади:   заступник міського голови Олександр Синицький, заступник начальника УПСЗН Надія Грива, головний спеціаліст УПСЗН, секретар «Ради ВПО при виконавчому комітеті Коростенської міської ради» Жанна Рашко.

Урядовці, народні депутати, представники місцевої влади, міжнародні партнери й інші учасники заходу у змішаному форматі розглянули практичні аспекти, пріоритетні напрямки та результати виконання Стратегії, що була прийнята у квітні 2023 році, на національному та регіональному рівнях.

Захід був спрямований на інформування та залучення представників державних установ, місцевих органів влади, підприємств, організацій та Рад з питань внутрішньо переміщених осіб до обговорення, визначення пріоритетів та коригування дій надалі щодо ефективного захисту прав ВПО в Україні.