Результати конкурсу на заміщення вакантних посад

3 Вересня 12:55

03.09.2021 року у приміщенні відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів Новаківської гімназії Коростенської міської ради та Михайлівської гімназії Коростенської міської ради. Відповідно до рішення конкурсної комісії, затвердженої рішенням восьмої сесії VІІІ скликання Коростенської міської ради від 19.08.2021р. №459 «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посади керівників Новаківської гімназії Коростенської міської ради та Михайлівської гімназії Коростенської міської ради» (протокол №3 від 03.09.2021року), визнано переможцем на заміщення вакантної посади директора: Новаківської гімназії Коростенської міської ради – Пашинську Ірину Вікторівну; Михайлівської гімназії Коростенської міської ради – Музиченко Тетяну Василівну.
Відео конкурсу