Коростенське FMрадіо відзначила Національна рада з питань телебачення та радіомовлення

29 Листопада 16:20

Завжди приємно отримувати визнання за пророблену роботу. Вже півтора року в нашому місті активно працює власне FMрадіо на хвилі 107.5 і сьогодні представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Житомирській області Іван Натикач вручив відзнаки його засновникам і втілювачам такої ідеї – першому заступнику міського голови Володимиру Вигівському та  заступнику директора КП «Коростеньмедіа» Дмитру Стотланду.

Колектив хвилі 107.5  постійно дивує і зацікавлює своїх слухачів, вводить нові рубрики і передачі. Міський голова Володимир Москаленко відзначив і практичний ефект від роботи FMрадіо – швидкий зворотній зв’язок зі мешканцями громади, які в ефірі діляться проблематичними питаннями, що одразу беруться фахівцями на контроль до їх вирішення.

Вітаємо колектив радіо з визнанням та бажаємо творчого натхнення і вдячних слухачів.